Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

toyalogo

 

100x100 toya go ToyaGO to platforma umożliwiająca dostęp w domu i poza domem do programów telewizyjnych live, stacji radiowych, wideo na żądanie, karaoke, kamer Internetowych nie tylko poprzez odbiornik cyfrowy, ale także na komputerze, urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach.

 

 

Posiadasz już konto w Toya Go?

Oglądaj Telewizję przez WWW lub pobierz aplikację TOYA GO na tablet lub smartfon i korzystaj z telewizji wszędzie:144x50 ogladaj googleplay appstore

 

 

Co zrobić by zacząć korzystać z Toya GO?

1. Musisz posiadać dowolny pakiet Telewizji Cyfrowej w INTELLY
2. Musisz przynajmniej raz zalogować się poprawnie do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta INTELLY.
3. Pobierz aplikację na urządzenie mobilne lub oglądaj z ulubionej przeglądarki z komputera.
- twoim loginem jest Twój numer Ewidencyjny Klienta @ intelly.pl (np. 1234@intelly.pl )
- twoim hasłem przy pierwszym logowaniu jest to samo hasło co do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta INTELLY
 
 

Szczegółowe informacje o Toya GO:

stg1 stg2 stg3 stg4

 

abonent

Z platformy mogą korzystać jedynie Abonenci Telewizji Cyfrowej (po zalogowaniu). Wyjątkiem jest dostęp do programu TV TOYA HD, EPG - programu telewizyjnego oraz dostępu do kamer internetowych, te funkcjonalności dostępne są bez ograniczeń.

 

wifi

Aby korzystać z TOYA GO, należy mieć dostęp do stacjonarnego lub mobilnego Internetu albo sieci Wi-Fi.

 

pakiet

Abonenci mogą oglądać programy telewizyjne wchodzące w skład posiadanego przez nich pakietu. Programy wydzielone do oglądania tylko w domu wymagają korzystania z Internetu INTELLY. Wideo na żądanie, karaoke i stacje radiowe są dostępne bez ograniczeń w domu i poza domem.

 

 szukaj

Do głównych zalet platformy należy  łatwy i przystępny sposób wyszukiwania ulubionego programu z całej, bogatej oferty telewizyjnej i wideo na żądanie. Palcem lub myszką można łatwo i szybko przeszukać wszystkie biblioteki wideo na żądanie i błyskawicznie odnaleźć ulubioną pozycję. Wygodna wyszukiwarka znacznie ułatwia to zadanie, szukając według nazwy audycji, reżysera, aktora lub dowolnych słów kluczowych znajdujących się w opisie.

 

 logowanie

Aby skorzystać z platformy, należy zalogować się i zaakceptować regulamin dostępny z poziomu aplikacji. Wszystkie funkcje dostępne są na odbiorniku cyfrowym oraz na trzech dodatkowych urządzeniach mobilnych. Jednoczesne oglądanie danego kanału na kilku uprawnionych urządzeniach mobilnych, należących do jednego użytkownika, jest ograniczone do dwóch takich urządzeń.

 

  toya go tabelka 17 stycznia 2017
  toya go wykaz kanalow 17 stycznia 2017