Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O Intelly

menu border

Kim jesteśmy?

Firma INTELLY jest niezależnym dostawcą telewizji, internetu i telefonii stacjonarnej na terenie Olsztyna i jego okolic.
Jesteśmy firmą lokalną z wyłącznie polskim kapitałem. Usługi dostarczamy poprzez naszą własną infrastrukturę, zaawansowaną sieć światłowodową, rozwijaną na terenie Olsztyna oraz w okolicznych miejscowościach. Zadanie jakie stawiamy przed naszą firmą to zapewnienie niezawodnych usług wszystkim Klientom, którzy pragną mieć wygodny i szybki dostęp do internetu, telewizji cyfrowej i telefonii stacjonarnej. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom Klientów. Poznajemy ich potrzeby, ponieważ tylko dzięki takiej wiedzy możemy dostarczyć najlepsze rozwiązania, dopasowane do ich oczekiwań.

Nowoczesne technologie

Wyposażamy mieszkania, domy i firmy naszych Klientów w nowoczesne multimedia, dając możliwość stałej łączności ze światem. Idziemy z duchem postępu technologicznego. Wciąż udoskonalamy, rozwijamy i rozszerzamy wachlarz oferowanych usług. Dzięki temu możemy być nowoczesną firmą. Inwestujemy wyłącznie w innowacyjne i najlepsze dostępne na rynku technologie i rozwiązania IT. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom bezpieczne i nowoczesne zaplecze dla ich rozrywki, pracy i edukacji.

Elastyczność

Wiemy, że nasza firma to nasi Klienci. Jesteśmy otwarci na sugestie i ich potrzeby. Podchodzimy do każdego indywidualnie, aby jak najlepiej ich zrozumieć. Dążymy do stworzenia zgranego i efektywnie działającego zespołu, potrafiącego zaspokoić najbardziej wyszukane oczekiwania naszych Klientów. Dbamy o to, aby panowała przyjazna i miła atmosfera. Umożliwia to nam na wykorzystywanie szans oraz budowę przewagi nad konkurencją.

Kompetencja

Kompetencje naszych pracowników umożliwiają zapewnienie Klientom bezpieczeństwa, komfortu i satysfakcji z dostarczanych im usług. Poprzez wymianę wiedzy i szkolenia budujemy zespół pełen wzajemnego zaufania, który sprosta każdemu wyzwaniu i potrzebie każdego Klienta.

Rozwój

Troska o Klientów, pracowników i nasze usługi umożliwia budowanie długofalowej wizji firmy. Dbamy o relacje ze społecznościami lokalnymi, w których funkcjonujemy. Wdrażamy nowe technologie, rozwijamy, usprawniamy, a także budujemy nowe obszary działania naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci mogli cieszyć się najwyższą jakością usług każdego dnia. Chcemy aby firma INTELLY była nowoczesną i przyjazną dla naszych Klientów.

Partnerstwo

W celu zapewnienia sprawnego działania naszej firmy, decyzje w niej podejmujemy wspólnie. Szanujemy każdego człowieka bez względu na to czy jest naszym partnerem, Klientem, współpracownikiem czy konkurentem. Chcemy być blisko ludzi, uczestniczyć w ich życiu codziennym, zarówno poprzez nasze usługi jaki i inne, różnorodne sposoby umilania wolnego czasu. Słuchamy uważnie naszych Klientów i staramy się sprostać wyzwaniom jakie są nam stawiane.