Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najczęściej zadawane pytania

menu border

Jak przygotować się do wizyty technika INTELLY?

Technik INTELLY będzie miał ze sobą wszystkie narzędzia, kable i sprzęt konieczny do wykonania poprawnej instalacji usług. Klient powinien zapewnić dostęp do miejsc, w których technik będzie dokonywał odpowiednich modyfikacji, tj. do odbiorników sygnału (telewizor, komputer, aparat telefoniczny), gniazda z sygnałem INTELLY (jeśli istnieje w lokalu), ścian (jeśli konieczne będzie podłączenie urządzeń znajdujących się w różnych pokojach i które nie są do tej pory połączone kablami).

Jak przebiega wizyta technika i proces instalacji?

Technik INTELLY rozpoczyna wizytę od sprawdzenia obecnej instalacji w lokalu, a w razie jej braku łączy lokal z instalacją na klatce schodowej. Kolejny krok to podłączenie urządzeń takich jak dekoder/moduł CAM lub modem do gniazda z sygnałem INTELLY oraz do odbiorników (telewizor, komputer, aparat telefoniczny). Po odpowiednim podłączeniu technik aktywuje usługi i sprawdza czy wszystkie urządzenia działają poprawnie. Ostatnim etapem jest potwierdzenie poprawności wykonania instalacji i podpisanie przez Klienta protokołu odbioru wykonanych usług.

Czy po instalacji będę mógł od razu korzystać z usług INTELLY?

Tak. Technik po dokonaniu instalacji usług sprawdzi czy sygnał jest przesyłany i czy wszystko działa poprawnie. W wyjątkowych przypadkach aktywacja usług po instalacji może trwać do kilkudziesięciu minut.

Ile potrwa instalacja?

Czas instalacji zależy od zamawianych usług, układu mieszkania i urządzeń odbierających sygnał INTELLY (telewizor, komputer, telefon) oraz od tego czy w lokalu istnieje już okablowanie. Zwykle jest to od 30 do 90 minut.

Czy będę musiał zapłacić opłatę instalacyjną podczas wizyty technika?

Opłata instalacyjna zostanie doliczona do rachunku za usługi.

Jak zainstalować Moduł CAM/ CI+?

Instalacja jest bardzo prosta. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami.
1. Upewnij się, że kabel antenowy z sygnałem INTELLY jest podłączony do odbiornika TV
2. Umieść Moduł CAM/ CI+ z kartą dekodującą w gnieździe telewizora
3. Wejdź w menu telewizora i wyszukaj kanały cyfrowe

Jakie kanały mogę oglądać korzystając z modułu CAM/CI+?

Oferta programowa jest taka sama jak dla dekodera.

Czy korzystając z modułu CAM/CI+ mogę nagrywać programy?

Tak, o ile są spełnione następujące warunki:
1. Telewizor obsługuje taką funkcję
2. Do telewizora podłączony jest prawidłowo sformatowany dysk
3. Nadawca umożliwia nagrywanie danego programu

Czy będę musiał zapłacić opłatę instalacyjną podczas wizyty technika?

Opłata instalacyjna zostanie doliczona do rachunku za usługi. Jej wysokość zależy od wybranej przez Ciebie oferty (sprawdź regulamin promocji lub cennik).